У Криму помер відомий зрадник з Херсона

У Криму помер відомий зрадник з Херсона

Автор: Марина Поліщук 24 Мар. 2024 16:45

23 березня в одній з лікарень тимчасово окупованого Криму помер колаборант Сергій Шевченко – колишній тренер херсонського футбольного клубу «Кристал».

Як повідомили на сайті Херсонської обласної асоціації футболу, 4 березня Шевченко відзначав свій 66-й день народження, а наступного дня потрапив до лікарні. Вранці 23 березня він помер, причиною смерті став інфаркт нирки.

Шевченко – колишній тренер клубів МФК «Кристал» Херсон, «Меліоратор» Каховка, «Таврія» Сімферополь та ФК «Севастополь».

Після анексії Криму, де він на той час працював як тренер сімферопольської «Таврії», Шевченко залишився в Сімферополі й протягом 2 років керував клубом «Таврія». Після цього він переїхав до Сахаліну.

В Україну повернувся у 2016 році, тоді в Херсоні він очолив сімферопольську «Таврію», яка перебазувалася сюди після анексії Криму. У 2021 році Шевченко тренував херсонський «Кристал» та ФК «Миколаїв».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зі списку Почесних громадян Херсона офіційно викреслили ім’я ще одного зрадника

Після окупації Херсона російськими загарбниками Шевченко почав співпрацювати з окупантами. Влітку 2022 року він очолив фейковий футбольний клуб під назвою «Фрегат», який росіяни створили на базі херсонського «Кристалу». Зазначається, що після звільнення Херсона колаборант поїхав працювати з новим клубом в Крим.

«За поданням Херсонської обласної асоціації футболу Сергія Шевченка було позбавлено звання заслуженого працівника фізкультури та спорту України і всіх нагород, а також довічно дискваліфіковано за співпрацю з окупантами», - повідомили в обласній асоціації футболу.

Тим часом чинний херсонський ФК «Кристал» у соцмережах проводить аукціони в межах свого фан-шопу, на яких продає футболки, м’ячі, шарфи, значки та іншу символіку клубу. Виручені кошти йдуть на підтримку «кристалівців», які знаходяться в лавах Сил оборони України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Футболка – 12000 грн, м’яч – 10000 грн: херсонський ФК «Кристал» завдяки аукціонам зібрав чималу суму для Сил оборони

На головній світлині: колаборант Сергій Шевченко. Фото: обласна асоціація футболу

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів