У Комишанах – нова староста, її попередницю влада проводжає з почестями

У Комишанах – нова староста, її попередницю влада проводжає з почестями

Автор: Євген Веселов 11 Мар. 2024 17:48

У Комишанському старостинському окрузі Херсонської громади призначено нову старосту. Нею стала Тетяна Лазорко.

Посада старости – не виборна, її призначає або міський голова (за мирних часів), або, як зараз, начальник міської військової адміністрації. Катерину Рогову, яку призначав ще міський голова Ігор Колихаєв, діючий начальник ХМВА, проводжає з почестями. Уже вдруге дарує квіти та дякує.

В ідеалі мають відбутися збори представників громади старостату, які висувають кандидатури на посаду старости на погодження очільнику Херсонської громади.

Як повідомив начальник ХМВА Роман Мрочко, жителі Комишанського округу визначилися з кандидатурою старости. Тетяна Лазорко стане наступницею Катерини Рогової.

Цікаво, що Мрочко зустрівся з обома жінками, публічно демонструючи, що зміна старости відбувається за згодою сторін, ніякого конфлікту немає. Це майже унікальна ситуація для наших реалій. Більше того, не так давно, коли стало відомо, що пані Рогова складає повноваження, Мрочко особисто їй дякував, а потім 1 березня вітав із днем народження.

За його словами, пані Тетяна повноцінно приступить до роботи як староста Комишанського старостинського округу наприкінці тижня. Людина вона не нова. У старостаті пропрацювала діловодом кілька років.

Пані Катерині він подякував за роботу, особливо під час окупації російськими військами території нашої громади і весь складний післяокупаційний період. Її діяльність була спрямована цілковито на допомогу землякам і часто це було пов’язане із ризиком для життя і здоров’я.

У лютому Катерина Рогова отримала диплом магістра у Херсонському національному технічному університеті за фахом «Публічне управління та адміністрування». Як розповіла Катерина, одразу після виїзду з окупації в жовтні 2022 року склала вступні іспити до університету.

Нагадаємо, до реформи децентралізації, за якою Комишани увійшли до складу Херсонської громади, багаторічним селищним головою був 69-річний Олександр Фатеєєв. Орієнтовно у червні 2022 року він став головою окупаційної адміністрації селища, згодом отримав підозру в колабораціонізмі, йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. Протягом 17 років – від 2003 до 2020 року – Фатєєв був Комишанським селищним головою, вважався поважною людиною.

На головній світлині: начальник ХМВА Роман Мрочко, нова староста Комишанського округу Тетяна Лазорко (праворуч) та її попередниця Катерина Рогова. Фото ХМВА

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів