Гауляйтеру Комишан заочно повідомили про підозру в колабораціонізмі

Гауляйтеру Комишан заочно повідомили про підозру в колабораціонізмі

Автор: Євген Веселов 10 Янв. 2024 15:15

Про перехід на бік ворога екс-селищного голови Комишан, 68-річного Олександра Фатеєєва, стало відомо не пізніше червня 2022 року. Він став головою окупаційної адміністрації селища, згодом отримав підозру у колабораціонізмі, йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Про це стало відомо з документу на сайті Офісу Генерального прокурора.

Під час окупації Олександр Фатєєв був залучений до організації псевдореферендуму у Комишанах, Зимівнику, Благовіщенському та Приозерному. Колаборант підбирав членів “виборчої комісії” та забезпечував її роботу. Він допомагав російським військовим захоплювати адмінбудівлю місцевого старостату і відбирати оргтехніку, займався російською агітацією, займався обїздом вулиць з метою залучення мешканців до голосування у незаконному референдумі, який проводила росія у вересні 2022 року. Окрім цього, зрадник заохочував мешканців Комишан поставити “правильну” відмітку у бюлетенях.

Олександр Фатєєв жив у Приозерному, однак був зареєстрований у Благовіщенському (до 2016 року називалося Петровського). 17 років - з 2003 до 2020 року був Комишанським селищним головою, вважався поважною людиною. У 2020 році після проходження адміністративної реформи, коли Комишани увійшли до складу Херсонської громади, намагався стати старостою. Але міський голова Херсона Ігор Колихаєв призначив на цю посаду Катерину Рогову.

У 2020 році Фатєєв показав у декларації житло в Благовіщенському, земельну ділянку в Комишанах, дві автівки, причеп, зарплату очільника селища, пенсію, дивіденди від банку, 200 тис грн та 8750 євро заощаджень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проводили псевдореферендум у Комишанах і Білозерці: повідомлено про підозру двом жителькам Херсонщини

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів