На Херсонщині росіяни вбили 20-річного хлопця (ОНОВЛЕНО)

На Херсонщині росіяни вбили 20-річного хлопця (ОНОВЛЕНО)

Автор: Ян Ярчук 11 Июля 2024 09:25

4 липня у селі Преображенка колишнього Каланчацького району (нині Скадовського) росіяни забрали життя молодого хлопця Максима Шкуро.

Про це повідомив ректор ХДУ Олександр Співаковський. Хлопець навчався в цьому університеті та мав стати вчителем.

«Велике горе… 4 липня у селі Преображенка Каланчацького району (ред. нині Скадовського) росіяни забрали життя молодого 20-річного хлопця, студента-заочника Херсонського державного університету спеціальності «Середня освіта», спеціалізації «Біологія та здоров'я людини» Максима Шкуро. Він був старанним студентом та мріяв стати вчителем біології... А вони були на підпитку та катались селом, відчуваючи вседозволеність та безкарність. На жаль, такі реалії окупації… Бог все бачить… Співчуття рідним та близьким Максима!», – написав Олександр Співаковський у фейсбук.

Ось як згадують про Максима в університеті:

Олена: «Яке страшне горе! Він гарно вчився, був таким допитливим, цілеспрямованим... Не можу повірити, просто жах. Світла пам'ять і співчуття рідним».

Анастасія: «Пам'ятаю його у Приймальній комісії. Довго обирав спеціальності, хотів поєднати декілька, щоб на майбутнє мати більше можливостей та перспектив. А тепер ці перспективи в нього нещадно забрали. Світла пам'ять... Співчуття рідним».

Ігор: «Мав високе бажання вчитися, вступив на дві спеціальності двох факультетів ХДУ. На нашому обрав контракт заочне... Викладачі хвалили його старанність».

Нещодавно «Гривна» також писала, що російські військові жорстоко побили родину на Херсонщині. Чоловік отримав травми, несумісні з життям, і помер через декілька годин після цього. У жінки черепно-мозкова травма, через що тепер вона має проблеми з функціонуванням мозку. Інший дорослий та дитина зазнали легких травм.

Тоді повідомлялося, що росіяни також були у нетверезому стані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські військові жорстоко побили родину на Херсонщині – наслідки трагічні

Вбивство хлопця є черговим злочином росіян проти мирного населення. І свідчить про те, що окупаційна влада не спроможна контролювати військових злочинців РФ, а ті, відчуваючи свою безкарність, вбивають мирних.

ОНОВЛЕНО о 15:09

Як повідомили у Херсонській обласній прокуратурі, за фактом вбивства хлопця розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч.2 ст. 438 КК України).

Правоохоронними органами вживаються заходи для встановлення обставин події та осіб причетних до злочину.

Фото ілюстративне, Інформатор 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів