У Херсоні ворог обстріляв медзаклад (фото)

Російські окупанти продовжують воювати з цивільною інфраструктурою. Вночі ворог обстріляв один із медичних закладів Херсона, повідомили в обласній військовій адміністрації. 

Внаслідок прямого влучання пошкоджено другий поверх будівлі. Зруйновано стелю, а також вибито вікна і двері. Приміщення були законсервовані. Сторож, який знаходився на чергуванні, не постраждав.

Варто додати, що за минулу добу ворог здійснив 82 обстріли, випустивши 338 снарядів з мінометів, артилерії, “Градів”, ПТРК, танків, авіації та БПЛА. По місту Херсон було випущено 38 снарядів, зазначили в ОВА. 

“російські військові поцілили  у житлові квартали населених пунктів області; навчальний заклад у Херсоні. Через російську агресію 1 людина загинула, ще 1- дістала поранення“, – повідомили в обласній військовій адміністрації. 

Як раніше повідомляла “Гривна”, у Миколаєві відновили будівлю одного з університетів, який було пошкоджено російськими ракетами.

 

Пов'язані записи

Юні херсонські спортсмени вибороли призові місця на Чемпіонаті України з бойових мистецтв

Вихованці ДЮСШ «Україна» Херсонської міської ради здобули низку нагород на Чемпіонаті України з бойових мистецтв ICO. Змагання проходили з 18 по 20 червня в Києві. Херсон представляли юні спортсмени ДЮСШ…

Подробиці
Тепловики Херсонської громади отримали техніку від партнерів з Німеччини

У межах співпраці з німецьким містом Кіль Херсонська громада отримала екскаватор-навантажувач JCB 3CX. Техніку передали тепловикам. Зокрема, разом із аналогічною машиною, яку раніше передала Федеральна агенція технічної допомоги Німеччини THW,…

Подробиці