У Херсоні в укритті вручили дипломи випускникам-магістрам ХДУ

У Херсоні в укритті вручили дипломи випускникам-магістрам ХДУ

Автор: Євген Веселов 19 Февр. 2024 20:35

19 лютого Херсонський державний університет провів урочистості з приводу вручення дипломів випускникам другого магістерського рівня вищої освіти. Попри розпорошеність випускників, майже 80 із них отримали дипломи особисто в Івано-Франківську та навіть у Херсоні.

Як повідомив ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський на своїй сторінці у Фейсбук, вручили 409 дипломів про здобуття другого магістерського рівня вищої освіти, із них 59 – з відзнакою.

«Ми продовжуємо працювати на двох майданчиках: у рідному Херсоні та в Івано-Франківську, у змішаному форматі – онлайн та очно. Щиро вдячні нашому партнеру – колективу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника і його ректору Ігорю Цепенді за прихисток та постійну підтримку, завдяки яким ми можемо з кожним роком ставати краще, продовжувати свій шлях.

Майже 60 магістрів отримали свої дипломи особисто в Івано-Франківську, майже 20 – у Херсоні, в укритті. Такі реалії життя в зоні активних бойових дій. Почесну місію в рідних стінах виконав голова Конференції трудового колективу ХДУ Юрій Бєляєв. До речі, Юрій Іванович підрахував, що 50-й раз бере участь у врученні дипломів. Він – приклад відданості університетові, патріотичної позиції. Велика кількість випускників долучилися до урочистостей онлайн»,написав Співаковський.

Також він зазначив, що всі, хто був присутній на урочистостях, зворушені відповідями випускників на питання, що будете робити після перемоги. У планах – життя, робота, відкриття власного бізнесу, творчість, любов, народження дітей, обійми з рідними та друзями з обов’язковою умовою – вдома, на рідній Херсонщині.

«Це надихає!» – зазначив ректор ХДУ.

Нагадаємо, Херсонський державний університет тимчасово релоковано до Івано-Франківська, але колектив продовжує працювати і в Херсоні. Освітній процес відбувається в дистанційному форматі, однак всі практики студенти проходять очно за місцем свого перебування. Навіть якщо це кордоном.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки університетів залишиться в Херсоні?

Фото: пресцентр ХДУ

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів