Стартує безкоштовний автобусний рейс Чорнобаївка – Миколаїв

Стартує безкоштовний автобусний рейс Чорнобаївка – Миколаїв

Автор: Євген Веселов 17 Мар. 2024 14:15

Чорнобаївська сільська військова адміністрація анонсувала старт нового проєкту з безоплатного перевезення жителів громади до Миколаєва й назад.

Як зазначено на сторінці громади в соцмережі, мета проєкту – надати можливість жителям громади отримувати в безпечних умовах медичну допомогу, адміністративні та соціальні послуги. На жаль, через безпекову ситуацію отримувати це в громаді наразі неможливо.

Перший пробний рейс планується відкрити у четвер, 21 березня. Виїзд із Чорнобаївки о 8:00, у Миколаєві прибуття – до автовокзалу. Виїзд із Миколаєва о 14:00. В автобусі – 17 місць. Запис та детальна інформація про місце відправлення – за телефоном пункту допомоги: (050) 753-75-78.

Право на допомогу в виїзді для оформлення документів, у першу чергу, мають домогосподарства, в яких є люди похилого віку, люди з інвалідністю або важкими захворюваннями, домогосподарства, очолювані самотніми людьми.

У Чорнобаївській СВА кажуть, що в пунктах допомоги громадян зареєструють на поїздку. Також можлива організація евакуації громадян до безпечних місць. Усі послуги безкоштовні, наголошують на сторінці громади.

Цей міжнародний соціальний проект «Багатофункціональна допомога від конфлікту людям, які проживають у важкодоступних районах Донецької, Запорізької, Херсонської областей» реалізується ГО «Ліга соціально відповідальних жінок», регіональний партнер Угорської екуменічної служби допомоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонська ОВА скасувала закупівлю автомобіля для Чорнобаївської громади

На фото: автобусна зупинка в Чорнобаївці до війни, фото з відкритих джерел 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів