Херсонська ОВА скасувала закупівлю автомобіля для Чорнобаївської громади

Херсонська ОВА скасувала закупівлю автомобіля для Чорнобаївської громади

Автор: Іван Підлісний 11 Февр. 2024 15:40

Доцільність придбання службових автомобілів розглянула Херсонська ОВА на засіданні робочої групи "Прозоро та підзвітність". Про це повідомляється на сторінці обласної військової адміністрації. 

Як заявила керівниця апарату ОДА Тетяна Козирська, два автомобілі загальною вартістю 1,3 млн гривень придбало управління капітального будівництва Херсонської міськради для роботи комісій, що здійснюють обстеження пошкодженого та зруйнованого майна.

За її словами, до цього чиновники міської ради користувалися автомобілями, які надавали волонтери. Також автівку придбала минулого року Олешківська громада за 800 тисяч гривень. 

Як повідомляла "Гривна", що Виконавчий комітет Олешківської міськради провів закупівлю автомобілю Renault Duster в топовій комплектації. Місцем доставки в тендерній документації вказане місто Миколаїв. Додамо, що місто Олешки досі тимчасово знаходиться під російською окупацією. 

За словами Козирської, автомобіль використовується чиновниками Олешківського виконкому для "роботи виїзної комісії з обстеження пошкодженого майна та доставки гуманітарної допомоги". Яке саме майно обстежує ця комісія, коли громада знаходиться тимчасово під російською окупацією, невідомо. 

Також було скасовано закупівлю автомобіля для Чорнобаївської громади через недоцільність його придбання. Як зазначила керівниця апарату ОДА, вартість машини складала 1,2 млн гривень. 

Нагадаємо, що очільник обласної військової адміністрації Олександр Прокудін прокоментував скандальне придбання управлінням освіти Херсонської міськради автомобіля Hyundai Tucson за понад 1,1 млн гривень. Раніше начальниця управління Наталія Журженко заявила журналістам, що автомобіль саме такої комлектації потрібен для "перевезення бойлерів та ковдр" по освітнім закладам, де були розгорнуті "Пункти незламності". Група ОВА "Прозорість та підзвітність" цю закупівлю не зупинила, а сам факт викликав обурення громадськості.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів