Срібло та золото: дві перемоги спортсменки з Херсонщини на чемпіонаті Європи з сумо

Срібло та золото: дві перемоги спортсменки з Херсонщини на чемпіонаті Європи з сумо

Автор: Марина Поліщук 30 Июня 2024 15:25

Спортсменка з Херсонщини здобула призові місця на чемпіонаті Європи з сумо. А після змагань поїхала додому – у Бериславський район.

На змаганнях у Греції, що проходили наприкінці травня, 25-річна Ірина Пасічник виборола друге місце в індивідуальному заліку та перше – у складі команди. Про це повідомила пресслужба Херсонської ОВА.

Нині випускниця Херсонського вищого училища фізичної культури готується до чемпіонату світу з пляжної боротьби, який проходитиме влітку у Франції.

Ірина Пасічник бере участь у змаганнях з 2012 року, є призеркою різних чемпіонатів. Входить до складу збірної команди України з вільної боротьби. Майстер спорту України з вільної боротьби. Неодноразова призерка в особистому заліку. Виступала за ЗСУ (Херсон). 

Із 2020 року через травму коліна та хірургічну операцію спортсменка переключилася на  пляжну боротьбу, повідомляє Центральний спортивний портал Херсонської області.

У січні 2022 року Ірина брала участь у складі національної збірної України в міжнародному рейтинговому турнірі з сумо: завоювала золоту медаль у своїй ваговій категорії та срібну – в абсолютній ваговій категорії.

Ірина Пасічник родом із села Борозенське Бериславського району. Завідувачка місцевої сільської бібліотеки Ірина Загребельна на своїй сторінці у фейсбуці розповіла, що, повернувшись із Греції, спортсменка на кілька днів завітала до рідної домівки.

«Мамо, – вона телефонує до матері в село з європейських змагань. – Мамо! Коли піднімається український прапор – це так круто!» – ідеться в дописі про успішний виступ Ірини в Греції.

Також завідувачка бібліотеки поділилася цікавим фактом про підготовку спортсменки до виступів:

«На змаганнях, очікуючи свого виходу на килим, Ірина підтанцьовує під музику в навушнику. Або, коли відчуває, що товаришки «мандражують» перед виходом, веселить їх легкими приколами. Сил і стійкості у цієї борозенської дівчини – сповна!»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Випускник Борозенської школи Херсонщини – серед переможців конкурсу «Молодий вчений року»

Фото: Фейсбук/Ірина Загребельна

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів