До ТОП-10 зрадників України від руху «Чесно», щодо яких найчастіше шукали інформацію, потрапили й наші херсонські колоборанти, які зайняли місця в першій п’ятірці.

Серед них був тоді діючий депутат Верховної Ради України Олексій Ковальов, якого призначили «міністром» сільського господарства фейкового «уряду» окупаційної адміністрації тимчасово окупованих територій Херсонської. Він зайняв почесне третє місце. Улюбленець херсонських партизанів Кирило Стрємоусов - на п’ятому місці. Він продовжує займатися поширенням пропаганди про “провал контрнаступу” та “цілісність Антонівського мосту”, однак робив він це вже із російського міста Воронеж.

Партизанський рух на тимчасово окупованому півдні України потужний і вносить свої корективи у стан існування зрадників України. Можна згадати ліквідацію керівника «департаменту» молоді і спорту Савлученка, або того самого Ковальова, яку було знайдено від’ємно живим у власному будинку.

Виявляється, свій ТОП-зрадників склав добре відомий своєю гнилістю Олег Царьов, який навіть був колись депутатом партії регіонів у Верховній Раді України за часів біглого Януковича. Він зосередився на колоборантах, яких покарали українські партизани, передає видання «Цензор. Нет».

Скільки зрадників ліквідував рух опору на півдні

Отже, «список Царьова» щодо Херсонщини, в якому він систематизував успішну роботу українських партизанів, наступний:

- помічник очільника окупаційної обласної адміністрації Сальдо Павло Слободчіков

- помічник заступника очільника окупаційної обласної адміністрації Стрємоусова Валерій Кулєшов

- начальник управління окупаційної обласної адміністрації Дмитро Савлученко

- заступник начальника окупаційної "поліції" у Новій Каховці Сергій Томко

- заступник очільника окупаційної адміністрації Нової Каховки Віталій Гура

- нардеп-зрадник, заступник очільника обласної окупаційної адміністрації Олексій Ковальов.

Крім того замахи було скоєно на "главу" окупаційної служби виконання покарань Євгена Соболєва (отримав поранення), голову окупаційної адміністрації Чорнобаївки Юрія Турулєва (отримав поранення), чиновника окупаційної обласної адміністрації Ігоря Тєлєгіна. Очільник Херсонської окупаційної адміністрації Володимир Сальдо госпіталізований до Москви із підозрою на отруєння.

Не оминув своєю увагою зрадник й інші регіоні, які тимчасово окуповані росією.

У Запорізькій області були ліквідовані:

- очільник окупаційної адміністрації Михайлівки Іван Сушко

- заступник начальника "ДАІ" Бердянська Олександр Колєсніков

- очільник окупаційної "поліції" Михайлівки Андрій Рижков

Окупаційний мер Енергодара Андрій Шевчик потрапив у лікарню після замаху, у Мелітополі вибухом був поранений керівник штабу "Единой России" Олег Шостак. Також було скоєно замах на главу окупаційної адміністрації Мелітопольського району Андрія Сігуту.

На Харківщині був ліквідований окупаційний глава селища Великий Бурлук Євген Юнаков, на Луганщині - мер-зрадник з Кремінної Володимир Струк. У Маріуполі було скоєно замах на окупаційного "мера" Костянтина Іващенка.

Дуже позитивна статистика переходу колоборантів із одного рейтингу в інший. Рух опору триває, кожен зрадник, який приніс війну на нашу землю, відповість перед судом Божим.

Тэги:

Агресія росії
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів