Шістьом жителям Херсонської громади, які втратили власні оселі, нададуть житлові сертифікати

Шістьом жителям Херсонської громади, які втратили власні оселі, нададуть житлові сертифікати

Автор: Ганна Власенко 01 Декабря 2023 14:40

Першим шести заявникам у Херсонській громаді, які втратили житло через теракт росіян на Каховській ГЕС, погодили надання компенсації - житлових сертифікатів.

Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

«Робота комісії із розгляду заяв та нарахування компенсацій за знищене внаслідок збройної агресії РФ житло триває. Першим 6 заявникам, житло яких знищене через підтоплення після підриву греблі Каховської ГЕС, погоджено надання компенсації - житлових сертифікатів на загальну суму майже 9 млн грн», - йдеться у повідомленні.

Мрочко зазначив, що на засіданні комісії погоджено надання компенсації двом заявникам, житло яких знищене внаслідок обстрілів, на загальну суму понад 2,2 млн грн.

Також начальник ХМВА повідомив, що отримувачам компенсацій за знищені внаслідок обстрілів оселі засобами Реєстру пошкодженого та знищеного майна будуть сформовані сертифікати на придбання житла у будь-якому населеному пункті України.

Матеріали по отримувачах компенсації за знищені внаслідок підтоплення помешкання передадуть розпоряднику коштів - Херсонській ОДА для подальшого фінансування.

Читайте також: Спадщина, матеріальна допомога, відшкодування за пошкоджене житло – у Мін'юсті відповіли на запитання переселенців

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів