Російські військові вбивають тварин на окупованій Херсонщині та хизуються цими злочинами (фото)

Російські військові вбивають тварин на окупованій Херсонщині та хизуються цими злочинами (фото)

Автор: Ганна Власенко 27 Янв. 2024 17:30

Росіяни на українській землі нищать все, до чого можуть дотягнутися. Військові чинять злочини проти мирних людей, грабують, мародерять, спричиняють екологічні катастрофи, вбивають людей і тварин. Команда зоозахисників UAnimals отримала від учасниці волонтерської спільноти фотографії, на яких російські військові з окупованої частини Херсонщини хизуються вбитими тваринами.

Про це спільнота UAnimals повідомила у Фейсбуці.

«Нам вдалося встановити, що на фото застрелені заєць-русак та фазан звичайний. Крім того, науковий співробітник інституту зоології Шмальгаузена Віталій Смаголь підтвердив UAnimals, що на одному з фото застрелений самець благородного оленя.

Проведений аналіз підтверджує, що фото були зроблені на Херсонщині, втім визначити точну локацію ми не змогли. Варто зазначити, що до повномасштабного вторгнення стада оленя благородного мешкали в заповіднику "Асканія-Нова" та Азово-Сиваському національному парку», - йдеться у дописі зоозахисників.

Зазначається, що ці світлини — ще одне підтвердження, що росіяни вбивають в Україні все живе і чинять справжній екоцид. За час повномасштабного вторгнення від бойових дій постраждали приблизно 20% природоохоронних територій в Україні. Скільки тварин там загинуло, неможливо оцінити через окупацію.

«В рамках кампанії #StopEcocideUkraine ми закликаємо уряди європейських країн притягнути росію до відповідальності за злочини проти природи!», - наголошують у UAnimals.

Злочини рашистів на землях Херсонщини підтверджує і речниця ОК «Південь» Наталія Гуменюк. Вона зазначила, що росіяни своїми злочинними діями знищують природні заповідники, провокують екологічну катастрофу, полюють на унікальні види тварин.

Усі фото: UAnimals

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів