Прокуратура повернула в комунальну власність Херсона частину

Прокуратура повернула в комунальну власність Херсона частину "Бузкового гаю"

Автор: Іван Підлісний 04 Декабря 2023 19:40

Херсонська міська військова адміністрація та прокуратура повернули до комунальної власності ще одну земельну ділянку "Бузкового гаю". Про це повідомив очільник МВА Роман Мрочко. 

Повернення землі в комунальну власність стало частиною роботи із забезпечення належного облаштування Меморіального комплексу «Бузковий гай» пам'яті захисників Херсона. Як зазначив Мрочко, частина землі була передана у приватну власність у 2008 року в межах тодішнього парку "Нафтовиків". 

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: “Рік доводимо, що не просто так гуляли з автоматами”. Історія боротьби херсонських тероборонців

За словами очільника міської військової адміністрації, наразі вже повернено у власність міста чотири земельні ділянки, які були передані в приватні руки незаконно. 

Нагадаємо, що 1 березня минулого року у "Бузковому гаю" загін бійців тероборони, озброєні коктейлями Молотова та автоматами, намагався зупинити колону російських окупантів. За інформацією правоохоронців, тоді загинули щонайменше 24 людини.

Як повідомляла "Гривна", бригада тероборони ЗСУ визнала лише 18 бійців, які загинули в "Бузковому гаю". Слідство щодо розстрілу військових територіальної оборони триває дотепер. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів