18 загиблих херсонців у Бузковому парку бригада тероборони визнала своїми бійцями

18 загиблих херсонців у Бузковому парку бригада тероборони визнала своїми бійцями

Автор: Іван Підлісний 30 Сентября 2023 18:20

Бригада тероборони ЗСУ визнала 18 бійців, які загинули у Бузковому парку на початку повномасштабного вторгнення. Про це під час пресконференції заявив очільник ОВА Олександр Прокудін. 

Родини загиблих воїнів отримали довідки, про те, що вони дійсно були у складі 124 бригади Територіальної оборони. За його словами, дотепер триває розслідування розстрілу бійців тероборони. 

"Далі механізм такий. Триває службове розслідування. Воно закінчується. Подають документи на комісію, які в Одесі. Вони також там приймають рішення. Далі подаємо документи на Мінветеранів, і вони отримають свій статус і пізніше гроші, які повинна держава їм дати", - каже Прокудін. 

Голова військової адміністрації зазначив, що 5 бійців з Бузкового парку були представлені до державних нагород. За його словами, 124 бригада не хотіла визнавати приналежність загиблих у парку до тероборони. 

"Зараз по чотирьом людям допрацьовується інформація. Їх в жодних документах не було. Щодо 18-ти хоч якесь згадування було в журналах. Є якісь докази, свідки. По чотирьом немає поки що жодного підтверджуючого факту", - каже Прокудін. 

Очільник ОВА додав, що були поранені містяни, які опинилися в парку або проходили повз, коли там був бій з російськими загарбниками. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів