Проданий дитячий табір на Одещині повернули державі

Проданий дитячий табір на Одещині повернули державі

Автор: Ганна Власенко 03 Декабря 2023 10:00

За позовом Офісу Генерального прокурора Господарський суд Києва повернув державі цілісний майновий комплекс дитячого оздоровчого табору «Сонячний» на Одещині. Він має площу 5318 квадратних метрів і розміщений на земельній ділянці оздоровчого призначення площею 20 тисяч квадратних метрів.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Зазначається, що дитячий табір розташований у смт Сергіївка, яке є кліматичним і бальнеогрязевим курортом в Одеській області на березі Шаболотського лиману, вода якого є важливим лікувальним фактором.

«У суді прокурор довів незаконність приватизації майна дитячої здравниці. Її було здійснено всупереч вимогам законодавства, без згоди уповноваженого органу та без збереження профілю діяльності дитячого оздоровчого табору. Унаслідок цього діти могли бути назавжди позбавлені можливості відпочити і оздоровитися у таборі», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляє «Інтент», аукціон з продажу недобудованого дитячого табору "Сонячний" на березі лиману Шаболат в курортному селищі Сергіївка відбувся 9 січня 2023 року.

Аукціон відбувався за "голландською" схемою тобто спочатку учасники аукціону знижували стартову ціну до того рівня, з якого готові почати торгуватись, а потім аукціон продовжується за класичною схемою.

Зрештою виграє той, хто запропонує найбільшу ціну.

У випадку із табором "Сонячний", спочатку його виставили на аукціон із стартовою ціною 3 мільйони 24 тисячі гривень, але переможець аукціону зрештою сплатить 1 мільйон 531 тисячу гривень. 

Читайте також: Автоматичне відкривання дверей та більша кількість сторожів – укриття в школах і дитсадках Одеси удосконалюють

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів