Перед судом постане чергова учасниця організації псевдореферендуму на Херсонщині

Перед судом постане чергова учасниця організації псевдореферендуму на Херсонщині

Автор: Олександр Дмитрук 18 Сентября 2023 13:00

За участь в організації псевдореферендуму на Херсонщині судитимуть жительку Тягинської громади, повідомляє Херсонська обласна прокуратура. 

Щодо неї правоохоронці скерували до суду відповідний обвинувальний акт за фактом колабораційної діяльності. За даними слідства, у вересні 2022 року обвинувачена брала участь в проведенні псевдореферендуму щодо виходу Херсонської області зі складу України та приєднання до рф тимчасово окупованої території. 

"Вона виконувала функцію так званого «члену територіальної виборчої комісії», створеної окупаційною владою на території Тягинської громади", - зазначили в прокуратурі. 

Жінка ходила по домівках місцевих жителів села Високе, видавала їм «бюлетені», допомагала їх заповнювати та вела облік громадян, що вже проголосували на псевдореферендумі. 

Як повідомляла "Гривна", Служба безпеки України задокументувала нові злочини колаборантки Марини Захарової – очільниці окупаційної «центральної виборчої комісії» у тимчасово захопленій частині Херсонщини. Раніше правоохоронці повідомили їй про підозру за сприяння агресору у проведенні на території регіону псевдореферендуму рф у 2022 році. Цього разу фігурантка так само виконувала завдання москви щодо створення видимості «виборчого процесу» та його фальсифікації на користь кандидатів-маріонеток кремля.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів