Партизани: в окупованому Скадовську щось відбувається

Партизани: в окупованому Скадовську щось відбувається

Автор: Марина Поліщук 09 Июля 2024 16:45

Учасники руху опору на тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини повідомляють про певні зміни в поведінці загарбників. Зокрема, ідеться про Скадовськ.  

Перші повідомлення про те, що росіяни заметушилися в окупованому курортному місті, з’явилися 4 липня. Як писала «Гривна», з невідомих причин окупаційна влада наказала розпочати консервацію морського порту в Скадовську. Учасники підпільного руху повідомили, що робота підприємства практично зупинена, іде масове звільнення працівників.

Партизани висловили припущення, що консервація порту може бути підготовкою російських військових до втечі.

Протягом наступних днів телеграм-канал українського партизанського руху «СРОК» (Смерть російським окупантам і колаборантам) продовжував публікувати факти метушні окупантів у Скадовську й не тільки. 

5 липня. Партизани повідомили, що в місті залишилося лише приблизно 150 російських військових. Основні сили окупантів були вивезені на Запорізький напрямок.

6 липня. Учасники підпілля фіксують активність та переміщення окупантів на Херсонському напрямку, вони явно нервують.

8 липня. «СРОК» повідомляє, що в Скадовську помітно значне зниження активності військової логістики окупантів.

«За нашими даними, транспортний потік скоротився приблизно на 60%. За день у місто заїжджає не більше 30 машин, а паливозаправники взагалі практично зникли з поля зору», – повідомляють партизани.

Вони додають: можливо, окупанти помітили, що за їхньою логістикою пильнують підпільники, тому намагаються скоротити свої переміщення.

9 липня. Метушня окупантів та колаборантів на Херсонському напрямку продовжується. Партизани фіксують, що російські військові, які залишилися в Скадовську, намагаються закріпитися в місті.

«А тим часом по всьому південному напрямку панічні настрої зростають із кожним днем. Наші очі фіксують нервові спроби ворога втекти й перегрупуватися», – передають учасники руху опору.

Як повідомляла «Гривна», днями стало відомо, що окупанти посилюють полювання на партизанів та «екстремістів» на ТОТ. Для цього вони звозять у тимчасово захоплені регіони поліцаїв із Росгвардії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти «націоналізують» квартиру мера Скадовська: як на ТОТ примушують брати російські паспорти

Фото: travels.in.ua

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів