Паперові танки для підсилення ЗСУ: школяр із Херсона отримав чергову нагороду від військових

Паперові танки для підсилення ЗСУ: школяр із Херсона отримав чергову нагороду від військових

Автор: Дарина Лапіна 27 Май 2024 10:35

Херсонцю Тімуру Нечевілову – 9 років, і він допомагає українській армії. Хлопчик майструє танки різних моделей з паперу, продає їх, а виручені гроші передає на потреби ЗСУ. Нещодавно школяр отримав подяку від військових 124 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ. 

Це вже  п'ята нагорода, яку отримав Тімур «За підтримку і допомогу ЗСУ». Про це йдеться в сюжеті «Суспільного». 

Волонтерською справою займається вся сім’я Тімура – він сам, його мама і старший брат. Збирають гроші за допомогою творчості. Тімур майструє з паперу військову техніку, старший брат Костик пише картини, а мама Ірина розмальовує гільзи й тубуси від мін.

«Діти самотужки зібрали понад 6000 гривень. Це кошти і від продажу їхніх  робіт, і відкладені кишенькові. Старший, оскільки у нього аутизм, ми йому розповідаємо, пояснюємо. А менший сам ініціативу проявляє», - розповіла мама хлопців Ірина Нечевілова.

За словами Тімура, деякі моделі танків він вигадує сам. Свої роботи продає, а виручені кошти йдуть на допомогу військовим.

«Це танк моделі Т-110, варіант 2. Це вже мій танк, тому що нема такого насправді танку. Це я так збудував. Я продаю за 200 гривень, а потім ці гроші передаю на ЗСУ. Цей уже продали. Просто його ще покупці не забрали», - пояснив Тімур.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мама Лєна та її мужні Тьоми й Антошки: як звичайна жінка з Херсона стала берегинею для українських захисників

Фото: «Суспільне».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів