Освітні заклади Одещини будуть під охороною поліцейських – вимоги до кандидатів

Задля безпеки освітнього процесу на Одещині розпочато реалізацію масштабного проєкту “Офіцер безпеки в ЗЗСО”.

Про це повідомляється на сторінці Департаменту освіти та науки Одеської ОДА у Фейсбуці.

Зазначається, що зараз вже проводиться обстеження закладів, напрацювання алгоритмів спільної роботи поліцейських та адміністрації шкіл, організовано ряд заходів щодо проведення рекрутингової кампанії по відбору кандидатів на посади поліцейських із забезпечення безпеки в закладах освіти.

У Департаменті звертаюь увагу на ряд вимог до кандидатів.

«Отже, це мотивація бути корисним державі в умовах війни, відчуття особистої відповідальності за безпечну атмосферу закладу освіти, стійкість до стресу, емоційних та фізичних навантажень, належна психологічна підготовка – уміння швидко вирішувати конфліктні ситуації, тактовність, пріоритет – знання психології дітей та підлітків, здатність до логічних операцій в екстремальних ситуаціях та дефіциту часу, дисциплінованість, самоорганізованість, повна загальна середня або професійно-технічна освіта, пріоритет при нявності вищої (педагогічної, психологічної) освіти, місцевий мешканець, який знає територіальні особливості селища, міста, району», – йдеться у дописі освітян.

Конкурсний відбір проводитиметься, як з числа діючих поліцейських, так і цивільних осіб. Для відібраних кандидатур буде організоване спеціалізоване навчання, яке включатиме теоретичну та практичну частину підготовки.

Читайте також: Автоматичне відкривання дверей та більша кількість сторожів – укриття в школах і дитсадках Одеси удосконалюють

Пов'язані записи

Авіаудар по Херсону: на комунальному підприємстві спалахнула пожежа (ВІДЕО)

Російська авіація вдень завдала удар по Херсону. Внаслідок атаки виникла пожежа на території одного з комунальних підприємств, також загорілися легковий і вантажний автомобілі. За попередніми даними, постраждали троє людей. Про…

Подробиці
Україна повернула з російського полону ще 160 захисників (ФОТО)

Україна провела черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 160 українських військових, більшість із яких перебували в російському полоні ще з 2022 року. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський. Серед звільнених:…

Подробиці