Автор: Євген Веселов 20 Июня 2022 14:00

Окупанти в Херсоні зламують двері квартир

Окупанти в Херсоні зламують двері квартир

У пошуку осіб, які, на думку окупаційної «влади» Херсонщини, можуть представляти загрозу, окупанти зламують двері квартир у місті. Зазвичай, це відбувається вночі або з самого ранку.

Шукають громадських активістів, ветеранів АТО, правоохоронців, депутатів, держслужбовців… Залякування та терор уже давно стали основними методами роботи окупантів.

«Для всіх, хто вважає, що в Херсоні спокійно і не стріляють… Вчора квартири друзів, а взагалі, весь під’їзд…» - написала в соцмережі "Фейсбук" пані Ірина та доклала до свого допису фото зламаних дверей у будинку, який розташований у Дніпровському районі Херсона.

За словами херсонки, нікого не знайшли. Зламували вхідні двері як порожніх квартир, так і тих, де проживають люди. «Хто відшкодує збитки?» - ставить риторичне питання Ірина. Звичайно, що ніхто, бо в окупованій Херсонщині зараз немає ані закону, ані захисту. Є лише терор з боку озброєних окупантів.

Як ми повідомляли, Херсонська область «лідирує» по викраденням громадян. За підрахунками правозахисників, викрадені та утримуються окупантами більше 600 жителів області. І це лише офіційні цифри.

Херсонська Буча: як росіяни катують і вбивають людей на півдні України

Зберігайте інформаційну гігієну! У мережі з'явився новий фейк про «ЗСУ вже на околицях Херсона»

Олександр Вілкул: «Херсонці, рідні, тримайтеся. Переможна українська армія вас визволить. Скоро»

«У нас, у херсонців, назавжди зламана психіка»: евакуйована з Херсона активістка розповіла про життя в окупації

Росіяни планують красти електроенергію українського Півдня