Окупанти створили під «вибори» нову пропагандистську газету та поширюють її на Херсонщині

Окупанти створили під «вибори» нову пропагандистську газету та поширюють її на Херсонщині

Автор: Марина Поліщук 10 Февр. 2024 12:10

На тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники створили ще одне пропагандистське друковане «медіа», яке поширюють серед місцевого населення.

Про це повідомляє Центр національного спротиву, зазначаючи, що газету під назвою «Право на вибір» кремлівські посіпаки створили під так звані «вибори путіна».

Назва цієї ворожої макулатури досить знущальна. Адже відомо, що ні прав, ні вибору жителі окупованих територій насправді не мають – їх від цього позбавили окупанти.

«Росіяни продовжують імітувати налагодження життя в захоплених регіонах й створювати там пропагандистські мовники.

Відібравши в людей майбутнє через примхи свого диктатора, окупанти намагаються створити на ТОТ псевдо місцеві державні інституції по типу: адміністрації, поліції, судів та медіа. 

Проте оскільки більшість місцевих лишило регіон, то окупанти змушені завозити своїх робітників, які вже створюють нібито місцеві структури. Зокрема, така ситуація спостерігається в медіа», - зазначають у Центрі нацспротиву.

В організації додають, що росіяни створили на окупованій частині Херсонщини купу «місцевих медіа», які прославляють окупацію та які ворог активно поширює.

«Новою такою газетою стала "Право на вибір", яку росіяни почали тиражувати на ТОТ Херсонщини. Макулатуру видають безкоштовно й редагує її місцева "виборча комісія"», - пише ЦНС. 

Нагадаємо, минулого літа, перед незаконними «виборами» до місцевих так званих органів влади окупанти почали випускати клон місцевої газети «Каховська зоря», яка раніше виходила в Каховському районі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські окупанти створили у Москві фейкову організацію "Херсонське земляцтво"

Фото: Центр нацспротиву

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів