Пропагандист «Russia Today» незаконно відвідав окуповану частину Херсонської області

Пропагандист «Russia Today» незаконно відвідав окуповану частину Херсонської області

Автор: Іван Підлісний 18 Янв. 2024 15:40

Проросійський пропагандист із США та постійний "експерт" російського телеканалу «Russia Today» Скотт Ріттер незаконно відвідав тимчасово окуповану частину Херсонської області. 

Про це стало відомо зі сторінки гауляйтера володимира сальдо, з який і зустрівся Ріттер. Зустріч відбулась у Генічеську. Там Скотт Ріттер традиційно для себе розповів про "перемогу росії у протистоянні Заходу" та повторив інші популярні кліше російської пропаганди. 

“Скотт Ріттер розповів, що західна пропаганда, використовуючи брехню як головну зброю в Європі та Штатах, вкладає людям в уми тотальну русофобію, намагається скасувати російську культуру, штучно насаджуючи замість неї насильницьку українізацію”, – прокоментував сальдо. 

Варто додати, що Скотт Ріттер відомий у США своєю проросійською позицією. За даними з відкритих джерел, він є колишнім військовим, екс-інспектором ООН з озброєння в Іраку та постійним публіцистом та "експертом" кремлівського рупору «Russia Today». У 2011 році суд визнав Ріттера винним у педофілії, через що він провів у в'язниці три роки. 

Відомо, що Скотт Ріттер здійснює "тур" по тимчасово окупованим регіонам України. Очевидно, що російська пропаганда намагається створити ілюзію підтримки загарбницьких дій іноземцями для суто російської публіки.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів