Окупанти мають незначне просування в Кринках і втрати біля Нестриги на Херсонщині

Окупанти мають незначне просування в Кринках і втрати біля Нестриги на Херсонщині

Автор: Марина Поліщук 03 Июня 2024 11:00

Російські війська продовжують штурмувати українські позиції в районі села Кринки на лівобережжі Херсонщини. Також окупанти, попри значні втрати, не припиняють атаки острова Нестриги в дельті Дніпра.

За даними Генштабу ЗСУ, минулої доби на плацдармах на лівому березі Дніпра українські бійці 5 разів дали жорстку відсіч загарбникам у районі Кринків.

При цьому американський Інститут вивчення війни у звіті за 2 червня пише, що російські сили незначно просунулися на лівобережжі Херсонської області.

«Геолокаційні кадри, опубліковані 2 червня, показують, що російські війська нещодавно незначно просунулися в північні Кринки на східному березі Херсонської області», - зазначають аналітики ISW.

Крім того, Інститут зазначає, посилаючись на російських так званих «військових блогерів», що війська РФ «надзвичайно активні» на островах у дельті річки Дніпро.

Це підтверджує і речник Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук. Тримати оборону острова Нестрига, який фактично знаходиться на правобережній частині області, дуже складно, зазначив він вранці 3 червня в ефірі телемарафону.

«Тримати там оборону досить складно, тому що населеного пункту немає, забудови, споруд там немає. Але українські морпіхи роблять неможливе, і продовжують там утримувати плацдарм, незважаючи на численні атаки з боку ворога», - зазначив Плетенчук.

Речник Сил оборони півдня також розповів про наявність фотодоказів втрат російських окупантів на острові Нестрига. Однак такі фото не можна публікувати в ЗМІ, «бо вони жахливі та не пройдуть цензуру», наголосив він.

Фото, про які, ймовірно, говорить Плетенчук, 2 травня опублікував телеграм-канал «Миколаївський Ваньок».

«Чергова нічна спроба противника складом із 61 обрмп висадитися на острів Нестрига в Херсонській області. Противник висадився, закріпився в повному складі. Щоправда, під водою», - ідеться в дописі під фото.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий наступ ЗСУ, ймовірно, почнеться з лівобережжя Херсонщини: коли та як – прогноз експертів 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів