Оголошено вирок 32-річному невропатологу з Берислава – «очолив» окупований медичний коледж

Оголошено вирок 32-річному невропатологу з Берислава – «очолив» окупований медичний коледж

Автор: Марина Поліщук 18 Апр. 2024 11:52

Суд оголосив вирок окупаційному «директору» Бериславського медичного коледжу – його визнано винним у колабораційній діяльності та пособництві країні-агресору.

Жителя Херсонської області визнано винним у колабораційній діяльності та пособництві країні-агресору. Його засуджено до 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна, повідомила пресслужба Херсонської обласної прокуратури.

Слідством установлено, що засуджений у 2022 році, заручившись підтримкою окупаційної влади, «очолив» захоплений Бериславський медичний коледж. На «посаді» він виконував доручення окупаційної влади щодо деукраїнізації навчального закладу та впровадження в навчальний процес стандартів освіти РФ, зокрема й заміщення українських дисциплін на російські. Крім того, схиляв працівників освітньої сфери до співпраці з ворогом.

Прокуратура не називає ім’я зрадника. Проте, як відомо, «директором» Бериславського медичного коледжу від окупаційної влади став 32-річний Ілля Останькович. До повномасштабного вторгнення він працював лікарем-невропатологом у Бериславській лікарні, повідомляє «База зрадників Херсона» та наводить доказ співпраці Останькович з окупантами – відеозапис пропагандистів, в якому він запрошує на «навчання» до окупованого коледжу (на головній світлині - скріншот цього відео).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оголошено вирок давній соратниці Володимира Сальдо

У тексті повідомлення про підозру Останьковичу від 9 листопада 2022 року зазначено, що Останькович на момент вторгнення РФ також працював викладачем у КЗ «Бериславський медичний фаховий коледж». На посаду «директора» окупанти призначили його в липні 2022 року.

 

 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів