Одеську квартиру херсонського гауляйтера Сальдо не змогли пустити з молотка – в чому причина?

Одеську квартиру херсонського гауляйтера Сальдо не змогли пустити з молотка – в чому причина?

Автор: Дарина Лапіна 24 Апр. 2024 08:00

Аукціон з продажу квартири гауляйтера окупованої частини Херсонщини Володимира Сальдо, який мав пройти в квітні, так і не відбувся. Торги прийшлось скасувати через брак охочих викупити нерухомість колишнього херсонського мера-зрадника. Тепер, вже на новому аукціоні, стартова ціна квартири Сальдо може знизитись вдвічі. 

Нагадаємо, в березні цього року Фонд держмайна України оголосив аукціон з приватизації квартири Володимира Сальдо. Торги мали відбутись 17 квітня в системі Prozorro.Продажі. 

В описі лота зазначалось, що квартира знаходиться на 8-му поверсі будинку, що розташований неподалік пляжу «Аркадія», в Одесі. 

Загальна площа помешкання – 128,5 квадратних метрів.

Стартовою ціною квартири Сальдо, яку мали пустити з торгів,  було  3,74 млн гривень. Однак тепер вартість одеської нерухомості херсонського зрадника може знизитись вдвічі. Про це розповів юридичний радник Transparency International Ukraine Андрій Швадчак, передає «Главком». 

За його словами, тепер організатор протягом 10 днів має оголосити новий аукціон – зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків. На його думку, помешкання Сальдо так і не знайшло покупця з декількох причин.

«Перша – безпекова: ворог продовжує обстрілювати житлові квартали Одеси, що навряд чи спонукає до придбання елітної нерухомості там.

Друга – і більш загрозлива – це недовіра інвесторів до бекграунду таких активів, пов'язаного з відносно новим механізмом конфіскації та ризиками її оскарження колишніми власниками», – зазначив Андрій Швадчак.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів