На Миколаївщині підлітки відремонтували бібліотеку, понівечену російськими обстрілами, та облаштували в будівлі молодіжний центр

На Миколаївщині підлітки відремонтували бібліотеку, понівечену російськими обстрілами, та облаштували в будівлі молодіжний центр

Автор: Дарина Лапіна 12 Май 2024 17:00

В селі Новогригорівка Миколаївської області місцеві підлітки самостійно вирішили відремонтувати бібліотеку, зруйновану російськими обстрілами. У відновленій будівлі облаштували молодіжний центр.

Відбудовувати бібліотеку в селі Новогригорівка почали п’ятеро місцевих підлітків 16-17 років. Як пишуть «НикВести», молодь почала викладати відео про те, як відновлюють будівлю пошкодженої бібліотеки, в результаті їх помітили волонтери, які допомогли отримати грант на 150 тисяч гривень. 

На ці кошти хлопці та дівчата закупили необхідні будівельні матеріали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Армія відновлення»: безробітні Миколаївщини відбудовують громади області (фото)

«Через два тижні ми почали викладати звідси відео у соціальні мережі, нас помітила одна організація, і подали грант на відбудову нашого центру. І через два тижні ми єдині по Миколаївській області виграли цей грант. Це був грант на 150 тисяч. А зараз наші друзі американці допомагають нам всередині оздоблювати стіни, щоб там було комфортніше», - розповіла одна з організаторів роботи Катерина Мельниченко.

Друзі американці, як сказала Катерина, — американська християнська організація допомагає жителям Новогригорівки відбудовувати житло. Вони працюють у селі з червня 2023 року і за цей час відбудували близько 60 дахів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ремонтують будинки та систему водопостачання: як на Миколаївщині відбудовують села, понівечені війною (фото)

Фото Катерини Мельниченко, відкриття «Центру молоді» у Новогригорівці.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів