На лівобережжі Херсонщини рашисти побоюються розширення плацдарму ЗСУ, - військовий експерт

На лівобережжі Херсонщини рашисти побоюються розширення плацдарму ЗСУ, - військовий експерт

Автор: Ганна Власенко 09 Декабря 2023 09:20

На лівобережжі Херсонщини наразі точаться важкі бої. Ворог по максимуму використовує свої вогневі та штурмові можливості. Проте, за даними Генштабу ЗСУ на Херсонському напрямку Сили оборони утримують зайняті позиції, продовжують вести контрбатарейну боротьбу, наносять вогневе ураження по тилах противника.

Українські війська утримують плацдарми поблизу Кринок та стримують сили противника, який використовує керовані авіабомби.

Свою думку з приводу ситуації на лівобережжі Херсонщини висловив в етері «Еспресо» військовий експерт, директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець.

"Поговоримо про південну ситуацію на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Там, як пише Генштаб, наші підрозділи отримують ці плацдарми, які розташовані поблизу Кринок і далі на схід, так, де у смузі від 3 до 8 км противник не може контролювати цю ділянку наші морські піхотинці утримують їх у надзвичайно складних умовах. Слід розуміти, що ворог насамперед ефективно використовує зараз КАБи намагаючись вибити наші підрозділи", - пояснив експерт.

Згурець наголосив, що наші війська утримуються поблизу Кринок. 

"Насамперед, це трошки на захід, там починається лісовий масив, де якраз головні стрілецькі сутички. Також зараз ворог починає побоюватися того, що українська сторона буде розширювати плацдарм в інших ділянках, зокрема на сході від Херсону, на лівому березі. У будь-якому разі наш контингент на лівому березі виконує свої завдання втримуючи сили противника", - підсумував експерт.

Читайте також: Інститут вивчення війни повідомляє про можливий новий плацдарм ЗСУ на лівобережжі Херсонської області

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів