На лівобережжі Херсонщини росіяни посилили присутність пропаганди

На лівобережжі Херсонщини росіяни посилили присутність пропаганди

Автор: Іван Підлісний 17 Февр. 2024 12:40

Окупаційна влада частини Херсонщини вже встановила майже 18 тисяч комплектів супутникового телебачення під назвою "рускій мир", що охоплюють понад 80% загарбаної території області. 

Про це повідомляється у звіті Інституту вивчення війни, з посиланням на слова чиновника російського уряду Дмитра Чернишенко гауляйтеру володимир сальдо. Завдяки цим комплектам місцевому населенню транслюють російські телеканали для так званого "отримання об'єктивної інформації". Простими словами, для трансляції пропаганди і фейків. 

В ISW вважають, що російська окупаційна влада прагне консолідувати контроль над доступом до інформації на окупованих територіях. Одним з інструментів такого контролю якраз і є російське супутникове телебачення, зокрема те, що надається в рамках проекту «Русский мир».

За інформацією російських джерел, проект "рускій мир" стартував у грудні 2022 року. Російській окупанти роздають безкоштовно супутникові тарілки, через які глядач може дивитися російське телебачення на безоплатній основі. Зокрема, окупаційна влада на перших етапах реалізації проекту змусила отримати ці комплекти всіх працівників так званих "бюджетних установ". 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів