На лиманах Одещини орудують браконьєри: як з ними борються співробітники нацпарку

На лиманах Одещини орудують браконьєри: як з ними борються співробітники нацпарку

Автор: Ян Ярчук 28 Июня 2024 11:00

Екологи Національного природного парку «Тузлівські лимани» очищують заповідну акваторію від сіток, що там наставили браконьєри. Порушники орудують вночі і мають налагоджену систему, тому впіймати їх «на гарячому» майже неможливо.

Про це на своїй сторінці у фесбук пише доктор біологічних наук, співробітник нацпарку «Тузлівські лимани» Іван Русєв. 

«Работа нелегка. За один рейд з лиману Шагани витягнуто 4 великих ятеря та більше 400 метрів сіток. Особливо прикро коли в знаряддях лову є дуже дрібна камбала глоса, дрібна кефаль. Вся риба, яка була в знаряддях браконьєрського лову, випущена у лимани. Та риба, яка вже не може вижити одразу виловлюється з поверхні води малими та іншими мартинами, які чатують сотнями поруч над водою», – зазначає Іван Русєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нашкодили на пів мільйона: на Одещині затримали рибалок-браконьєрів

Браконьєри орудують на заповідних територіях вночі, не зважаючи на комендантську годину. Іван Русєв говорить, що спіймати браконьєрів не так легко, оскільки вони мають налагоджену систему спостереження та оповіщення.

А служба державної охорони нацпарку змушена працювати у дозволений час і на дозволених акваторіях. Але тоді спіймати порушника майже неможливо, тому державна охорона нацпарку працює по очистці акваторії від браконьєрського сміття.

Фото: Іван Русєв

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів