Мрочко позбавив звання

Мрочко позбавив звання "Почесний громадянин Херсона" осіб, які підтримують агресію росії

Автор: Іван Підлісний 18 Сентября 2023 17:50

Очільник Херсонської міської війської адміністрації Роман Мрочко позбавив звання "Почесний громадянин Херсона" трьох людей, які підтримали російську агресію проти України. Про це він заявив в своєму Telegram-каналі. 

Відтепер звання позбавлені російський актор, народний артист росії, уроженець Херсона Сергій Гармаш. 

"Під час окупації він схвалював агресію кремля і приїздив «відновлювати» на російський лад Херсонський обласний музично-драматичний театр ім. М.Куліша", - зазначив Мрочко. 

Позбавили звання Почесної громадянки Ларису Латиніну, радянську спортивну гімнастку. Вона народилась у Херсоні, але після закінчення спортивної кар'єри осіла у росії і підтримує її.

Окремо варто виділити позбавлення звання Юрія Ромаскевича. Політичний невдаха та зрадник, який до повномасштабного вторгнення росії був головним санітарним лікарем Херсонської області, очолював "Херсонський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України", мав звання Заслуженого лікаря Україні і просто був шановною людиною у місті.

Під час окупації Херсона Ромаскевич підтримав рашистів та "збудував карколомну кар'єру". Перед звільненням обласного центру він втік разом з іншими колаборантами до Генічеська, де став членом кпрф та делегатом першого з'їзду кремлівської політсили від Херсонської області, який пройшов у Криму. А ось нещодавно колишній херсонський лікар знайшов "тепле місце" в росії - очолив одну з поліклінік у Петропавловську-Камчатському.

"Сьогодні був зроблений перший крок до "очищення". Список почесних громадян Херсона буде переглянутий повністю. Окрім того, він буде оприлюднений і ми будемо вдячні за будь - яку інформацію по людях, які у ньому, особливо цікавить період окупації Херсона російськими військами", - заявив очільник Херсонської МВА Мрочко.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів