Медичні заклади Херсонщини зазнали найбільших втрат внаслідок ворожих обстрілів

Медичні заклади Херсонщини зазнали найбільших втрат внаслідок ворожих обстрілів

Автор: Іван Підлісний 11 Февр. 2024 14:10

У Міністерстві охорони здоров'я повідомили про втрати медицинської сфери внаслідок російської агресії. 

Станом на початок лютого 2024 року, внаслідок повномасштабної війни, розвʼязаною росією проти України, 1523 об’єкти медзакладів було пошкоджено та ще 195 — зруйновано вщент. Російська армія вже майже два роки системно обстрілює та бомбардує мирні міста, атакує цивільну інфраструктуру України, зокрема й медичну, а саме: лікарні, амбулаторії, поліклініки тощо. 

"Внаслідок ворожих обстрілів найбільших втрат зазнали медичні заклади Харківщини, Донеччини, Миколаївщини, Київщини, Чернігівщини, Дніпровщини, Херсонщини та Запоріжжя. Наразі у повному обсязі інформацію щодо Луганщини отримати неможливо", - повідомили в МОЗ.    

Також від початку війни російська армія пошкодила 103 автівки екстреної медичної допомоги, знищила 258 автомобілів та захопила 125 автівок «екстренки», зазначили в Міністерстві охорони здоров'я. 

"Однак, попри тривалу повномасштабну війну та навантаження на систему охорони здоров’я, МОЗ України разом із партнерами продовжують працювати над відновленням української медичної інфраструктури. Щоби забезпечити українців доступом до потрібної та якісної медичної допомоги. Зокрема, вже вдалося повністю відновити 502 об’єкти медзакладів, ще 362 — відбудовані частково або перебувають в процесі відновлення", - зазначили в Міністерстві. 

Йдеться в першу чергу про медзаклади, які зазнали невеликих ушкоджень, таких як вибиття вікон або пошкодження покрівлі, фасаду тощо. Найбільше відновлених медзакладів — на Миколаївщині, Дніпровщині, Київщині, Харківщині та Чернігівщині. Роботи з відновлення триватимуть й надалі.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів