Кращим мюзиклом 2023 року стала вистава «Тигролови» херсонського режисера Сергія Павлюка

Кращим мюзиклом 2023 року стала вистава «Тигролови» херсонського режисера Сергія Павлюка

Автор: Дарина Лапіна 30 Мар. 2024 08:00

Днями в столиці відзначили найкращих митців сцени театральною премією «Київська пектораль». В номінації «За кращу музичну виставу» переміг Київський національний академічний театр оперети за мюзикл «Тигролови» херсонського режисера Сергія Павлюка

Як повідомили в пресслужбі КМДА, театральну премію «Київська пектораль» засновано у 1992 році. Вона присуджується щорічно в Міжнародний день театру театральним колективам та окремим митцям за їхні професійні творчі здобутки за підсумками року, що минув.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві покажуть оперу про підрив дамби Каховської ГЕС

«Мюзикл «Тигролови» (за мотивами однойменного роману Івана Багряного) режисера Сергія Павлюка – це динамічна постановка із насиченою сюжетною лінією, де є любов, свобода та жага до життя, – говориться в описі вистави на сайті Київського національного академічного театру оперети. – «Сміливі завжди мають щастя» – важливий посил, що здатний надихнути та спонукати до рішучих дій. При цьому, за будь-яких обставин, не розгубити своє душевне багатство та зберегти в собі людину — повноцінну, самодостатню, вільну особистість, яка зможе проявити активну життєву позицію і перемогти зло.

Головний герой, молодий український інженер-авіатор Григорій Многогрішний, правнук гетьмана Дем’яна Многогрішного, знаходить у собі сили кинути виклик страшній системі, витримати надважкі випробування, перемогти відчай і безвихідь, вистояти та зберегти людяність, долаючи перепони на шляху до щастя».

Ось як прокоментував подію сам режисер: «Мюзикл "Тигролови" отримав Пектораль!!!Вітаю себе і всіх причетних))) Все буде добре)))». 

Найближчий показ мюзиклу «Тигролови» відбудеться 11 квітня.  

Нагадаємо, що в Миколаєві нещодавно відбулась прем’єра ще однієї вистави херсонського режисера Сергія Павлюка – «Катерина», за мотивами однойменної поеми Тараса Шевченка. Спектакль став новим спільним проєктом херсонського та миколаївського театрів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виставу Херсонського театру вперше можна подивитися онлайн

Фото: Анатолій Федорців.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів