Котячий бебі-бум у Миколаївському зоопарку: малюків пуми, рисі та сервала вже можна побачити (фото)

Котячий бебі-бум у Миколаївському зоопарку: малюків пуми, рисі та сервала вже можна побачити (фото)

Автор: Марина Поліщук 28 Июня 2024 09:30

У квітні та травні в Миколаївському зоопарку вітали нових жителів – дитинчат хижаків з родини котячих: сервала, пуми й рисі. У кожної пари тварин народилося по троє малят. Нині вони вже трохи підросли, і деяких можна побачити зблизька.

4 квітня у пари сервалів Міри й Хасана народилися троє малюків – два самця і самка. У Міри це перший приплід.

На сторінці зоопарку в соцмережі повідомили, що наразі малюки з мамою ще перебувають у внутрішньому приміщенні. Проте обіцяють, що невдовзі їх можна буде побачити.


Малюки сервала в Миколаївському зоопарку

17 травня у пуми Анди народилися троє кошенят – один самець і дві самки. Це перший приплід у молодої мами 2021 року народження, її привезли з Рівненського зоопарку.

Анда цілий місяць після народження малюків не підпускала до себе працівників зоопарку. Тож оглянули їх уперше не так давно. Однак після проведення огляду самка з великою підозрою тепер дивиться на робітників звіринця і намагається сховати від них дітей.

Дитинчат пуми можна знайти у вольєрі, розташованому навпроти нових вольєрів «Острова звірів».

«Звертайте увагу на вихід із кам’яного гроту – саме з нього найчастіше визирають допитливі мордочки малюків», - ідеться в дописі на сторінці зоопарку.

До речі, тата малюків на ім’я Арман можна побачити в сусідньому вольєрі. Він – місцевий старожил: народився в Миколаївському зоопарку у 2015 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поні-переселенець із Херсонщини дав потомство в Миколаївському зоопарку: усіх запрошують на бебі-бум (фото)


Малюки пуми визирають з гроту разом із мамою

27 травня рись євразійська на ім’я Зара народила трьох самців. Їхнього тата звати Люпин. Це другий приплід самки – свого першого малюка Зара відмовилася годувати, тож його виходили ветлікарі зоопарку. Однак нині самка рисі вже сама годує і оберігає дитинчат.

А допомагає їй бабуся малюків на ім’я Забава – вона мешкає в тому ж вольєрі й бере активну участь у вирощуванні потомства. Обидві самки захищають кошенят і гарчать на співробітників і фотографа.

Поки що маленьких рисенят можна побачити лише здалеку: тимчасово підхід до вольєру перекритий, щоб не турбувати малюків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Миколаївський зоопарк підвищив ціни на квитки: скільки коштує вхід та яке фінансування отримує звіринець


Малюків рисі було дуже непросто сфотографувати

Усі фото: Фейсбук/Миколаївський зоопарк загальнодержавного значення Mykolaiv zoo

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів