У Миколаївській області посадовець однієї з військових частин незаконно нарахував своїм підлеглим 1 млн гривень. Йому повідомлено про підозру – може сісти за ґрати на 8 років.
Як повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань, підозру отримав начальник штабу однієї з військових частин Миколаївщини, через недбалість якого безпідставно було виплачено майже 1 млн гривень з державного бюджету.
Посадовець з березня по липень 2022 року нараховував додаткові виплати 10 підлеглим військовослужбовцям, які нібито виконували бойові завдання на передовій. При цьому ці особи не перебували в районі проведення бойових дій, а деякі з них узагалі були відсутні на службі без поважних причин.
Наразі посадовцю повідомлено про підозру у недбалому ставленні до служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчиненому в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає покарання до 8 років позбавлення волі. Вживаються дії для відшкодування завданих державі збитків.
Як повідомляла «Гривна», у Миколаєві судять капітана юстиції, який допомагав ухилянтам виїхати за кордон.









