Коли небайдужі об’єднуються: у кожній громаді Херсонщини створені добровольчі пожежні батальйони (фото)

Коли небайдужі об’єднуються: у кожній громаді Херсонщини створені добровольчі пожежні батальйони (фото)

Автор: Марина Поліщук 02 Май 2024 16:45

У громадах Херсонщини створено добровольчі пожежні підрозділи, в яких працюють як професійні вогнеборці, так і небайдужі місцеві жителі. Їхня мета – не лише гасіння пожеж, але й допомога людям.

Нещодавно ще один добровольчий пожежний підрозділ запрацював на Бериславщині. Про це нещодавно повідомив Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України. Зазначається, що новостворений загін буде дбати про безпеку жителів населених пунктів Бериславського району.

«Фахівці вже заступили на перше чергування. В арсеналі рятувальників – дві пожежні автівки. Вони оснащені всім необхідним для порятунку життів та гасіння пожеж», – ідеться в повідомленні.

Це перший підрозділ добровільної пожежної охорони на Бериславщині, наголосив голова Бериславської РДА Володимир Літвінов. Він додав, що його поява стала можливою завдяки спільним зусиллям Херсонської ОВА, ГУ ДСНС Херсонщини та керівництва національного природного парку «Кам'янська Січ».

«Це значно посилить пожежну безпеку в Бериславському районі, особливо в умовах війни, коли ризик виникнення пожеж значно зростає», - зазначив Літвінов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Найважче в роботі – бачити смерть людей» – історія рятувальника з Білозерської громади

В управлінні ДСНС Херсонської області додають, що «приємно бачити, як поповнюються ряди рятувальників небайдужими до безпеки наших громадян».

За словами речника Херсонської ОВА Олександар Толоконнікова, добровольчі пожежні батальйони вдалося створити в кожній громаді Херсонщини. До складу таких загонів входять не лише пожежники, але й прості люди. На оснащенні таких батальйонів є як те обладнання, що було на складах, так і те, що передавали благодійники.

«Вони займаються не лише гасінням пожеж, але й допомогою людям. Вони доставляють продукти, питну воду в найбільш небезпечні населені пункти, де все ще є люди», - розповів Толоконніков в ефірі «Ми-Україна».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Каховка під вогнем окупантів: жителі самотужки гасили пожежу, бо рятувальники приїхали без води

На світлинах: новостворений добровольчий пожежний підрозділ на Бериславщині. Фото: ГУ ДСНС України в Херсонській області

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів