Колаборанток зі Снігурівки суд визнав винними

На Миколаївщині двох мешканок Снігурівки, які добровільно підчас окупації міста пішли на співпрацю з ворогом, за фактом колабораційної діяльності визнали винними.

Про це повідомляє Миколаївська облпрокуратура.

Прокурор у суді довів, що жінки, під час окупації збройними формуваннями рф території міста Снігурівка та Снігурівського району, добровільно погодилися на співпрацю з окупаційною владою.

«Одна з них була  призначена на посаду начальника «відділу соціальних виплат військово-цивільної адміністрації м. Снігурівки та Снігурівського району Херсонської області». Жінка виконувала організаційно-розпорядчі функції, а саме: контролювала та організовувала роботу відділу окупаційної адміністрації держави-агресора, формувала та передавала звітність представникам рф про роботу тощо.

Інша жінка обіймала посаду головного бухгалтера військово-цивільної адміністрації м. Снігурівки та Снігурівського району Херсонської області. В її обовʼязки входили контроль та організація роботи бухгалтерського відділу окупаційної адміністрації, нарахування заробітної плати та видача коштів працівникам окупаційної влади, передача звітності роботи її відділу щодо  використання коштів», – йдеться у повідомленні.

Колаборанток визнано винними та засуджено до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування або органах, що надають публічні послуги, на строк 15 років та з конфіскацією майна.

Раніше «Гривна» повідомляла, що служба безпеки провела на Миколаївщині масштабну спецоперацію, у результаті якої нейтралізувала ще одну російську агентурну мережу. До її складу входило 13 місцевих жителів, які працювали на фсб. 

Пов'язані записи

Привласнив кошти на відбудову Посад-Покровського: оголошено підозру директору будівельної компанії

На Херсонщині правоохоронці оголосили про підозру у привласнені та розтраті директору будівельної компанії, яка мала вести ремонтні роботи та зводити приватні житлові будинки замість пошкоджених війною у селі Посад-Покровське Чорнобаївської…

Подробиці
Данія передала машини швидкої двом лікарням у Херсоні

Дві машини швидкої допомоги передали до двох лікарень Херсона у межах співпраці із данським містом Сількеборг. Як повідомили в ХМВА, ініціатива стала можливою завдяки підтримці благодійної організації Repower Charitable Foundation…

Подробиці