На Миколаївщині судитимуть жінку за шахрайство із соцвиплатами

На Миколаївщині місцева жителька зареєструвала себе та дітей як ВПО – у ході досудового розслідування їй довелося повернути отриману грошову допомогу в сумі 200 тис. грн. Крім того, жінці загрожує ще й ув’язнення.

Прокурором Кривоозерського відділу Первомайської окружної прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 36-річної жительки смт Криве Озеро за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), що завдало значної шкоди, повідомляє пресслужба прокуратури.

За даними слідства, обвинувачена, яка з 2019 року фактично проживає в смт Криве Озеро, у квітні 2022 року подала до Управління соціального захисту населення Первомайської РВА заяву про взяття її та двох дітей на облік як внутрішньо переміщених осіб. У заяві вона умисно зазначила недостовірні дані щодо свого переміщення.

Таким чином своїми умисними діями жінка незаконно заволоділа бюджетними коштами на загальну суму майже 200 тис. грн, які в ході досудового розслідування обвинуваченою відшкодовані повністю.

Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 3 років.

«Гривна» нагадує, що з 1 вересня набули чинності нові норми урядової постанови, які містять зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО.

Пов'язані записи

Укриття у навчальних закладах Херсона: підозру отримав ще один директор будівельної фірми

Розкрито схему привласнення бюджетних коштів, яку розробив директор приватної будівельної фірми, що будувала укриття у навчальних закладах Херсона. Збитки становлять понад 3 млн гривень. Керівник фірми навмисно вказав у звітній…

Подробиці
Хотів заробити на відновленні будинків у Білозерській громаді: підозра керівнику будівельної фірми

Повідомлено про підозру директору будівельної фірми, який навмисно завищував витрати на капремонті приватних будинків у Білозерській громаді. Фігурантом є 31-річний житель Львівської області, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області. Будучи…

Подробиці