Інформував ворожого агента про місця дислокації ЗСУ в регіоні – викрито жителя Одеси

Інформував ворожого агента про місця дислокації ЗСУ в регіоні – викрито жителя Одеси

Автор: Ганна Власенко 12 Февр. 2024 17:00

Підозру у злочині під час воєнного стану оголошено жителю Одеси. Його звинувачують у несанкціонованому поширенні інформації про розташування Збройних Сил України.

Як повідомляє Одеська облпрокуратура, за даними слідства, підозрюваний передавав знайомому, який знаходиться на території росії та виконує завдання російських спецслужб, інформацію про розташування військових об’єктів і переміщення озброєння в Одесі та Чорноморську.

«Насамперед агресора цікавили точні координати місць зосередження підрозділів ППО, данні щодо залізничних перевезень та наявності у регіоні озброєння і військової техніки», - зазначають у прокуратурі.

Окрім текстових повідомлень одесит надсилав фото та відео бойової техніки з прив’язкою до координат і детальним описом місцевості для їх подальшого ураження збройними силами держави-агресора.

За клопотанням прокурора йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Раніше «Гривна» повідомляла, що правоохоронці знешкодили розгалужену агентурну мережу ФСБ – одночасно затримано 5 російських агентів, які діяли в Одеській, Запорізькій і Донецькій областях.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів