Автор: Євген Веселов 21 Июня 2022 17:30

Хто став гауляйтерами Білозерки та Берислава?

Хто став гауляйтерами Білозерки та Берислава?

На Херсонщині продовжують вскриватися «консерви»: жителі дізнаються про нових зрадників України. Багатьох прізвища колаборантів не дивують…

БІЛОЗЕРКА ОТРИМАЛА ГАУЛЯЙТЕРКУ

Один із телеграм-каналів повідомив, що окупанти призначили гауляйтеркою селища Білозерка, що під Херсоном, Ірину Козленкову. Пізніше в спілкуванні з місцевими мешканцями ми знайшли підтвердження інформації про її співпрацю з окупантами:

«Сьогодні, 20 червня, очільниця Білозерського управління освіти збирала вчителів і говорила російською мовою. Переконувала, що раша надовго. Тільки ще Миколаїв і Одесу заберуть. Сказала, що "долбілі Донбас 8 лєт, вот і получілі". Ну, а вона "получіла" владу нарешті в ОТГ, щоправда,  під російськими окупантами, дуже на великій крові земляків і тимчасово».

Козленкову Ірину давно знають у Білозерській громаді як прихильницю "руського миру". Вчителька за освітою, вона певний час обіймала посаду начальника управління освіти за часів Януковича, при голові Білозерській РДА Валерії Піддубному. Після революції Гідності 2014 року була звільнена, після чого працювала вчителем у Білозерській гімназії № 1. У той же час була депутатом районної ради від нині забороненої партії ОПЗЖ.


Повторний зліт її кар'єри розпочався після останніх місцевих виборів 2020 року. Ставши депутатом ради Білозерської громади, від також нині забороненої партії "Блок Володимира Сальдо", вона була призначена начальницею управління освіти, культури, у справах молоді і дітей. Тодішня голова ради Антоніна Чередник навіть пропонувала зробити Ірину Козленкову секретарем ради, щоб та керувала громадою, доки Чередник знаходилася під арештом по справі за корупцію.

Також стало відомо про ще декілька колаборантів з числа мешканців Білозерки. Допомагати Козленковій встановлювати "руський мир" узявся Валерій Білоус, начальник відділу освіти Білозерської громади, і директорка Томинобалківського ліцею Інна Поліщук.


Місцеві мешканці кажуть про ще декілька «призначень» у Білозерці. Ідеться про нового директора Білозерської центральної лікарні. Начебто ним стала староста одного із сіл Білозерської ТГ, але поки перевіряємо цю інформацію.

У БЕРИСЛАВІ ГАУЛЯЙТЕРОМ СТАВ ОСВІТЯНИН

На співпрацю з окупантами пішов директор Бериславського педагогічного фахового коледжу Андрій Костюк. Його призначили гауляйтером Бериславу, у співпраці із рашистами він був помічений ще на початку квітня.

Правда, тоді, 15 квітня, на сторінці коледжу він розмістив якесь заплутане звернення про те, що він є і залишається директором закладу, цитував Ліну Костенко…

«Спростування» виявилось обманом. Наразі відомо, що Херсонський державний університет, структурним підрозділом якого є коледж, призупинив трудові відносини з Костюком.

16 червня Костюк збирав колектив коледжу та агітував співпрацювати з росіянами. Педагоги відмовилися. Наразі в закладі є фінансові проблеми, неможливо отримати зарплату, бо Херсонська військова адміністрація заблокувала казначейські електронні ключі, реагуючи на інформацію про зраду. Обіцяють, що найближчим часом ситуація буде вирішена.

Отже, «консерви» продовжують вскриватися… Не зупиняйтеся, зрадники! ЗСУ вже близько!

 

Як внутрішнім переселенцям отримати медичну допомогу

Окупанти змушують жителів Херсонщини отримувати російські паспорти

Херсонська Буча: як росіяни катують і вбивають людей на півдні України

Зберігайте інформаційну гігієну! У мережі з'явився новий фейк про «ЗСУ вже на околицях Херсона»

Суцільні руїни. Військовий ЗСУ показав, на що окупанти перетворили село на Херсонщині