Херсонська веслувальниця здобула олімпійську ліцензію і поїде на літні ігри в Париж

Херсонська веслувальниця здобула олімпійську ліцензію і поїде на літні ігри в Париж

Автор: Дарина Лапіна 22 Май 2024 13:00

З 19 по 21 травня в швейцарському Люцерні проходив фінал Олімпійської та Паралімпійської кваліфікаційної регати з веслування 2024 року. За його результатами українські спортсменки жіночого екіпажу четвірки парної W4x отримали олімпійську ліцензію. На літніх Олімпійських іграх-2024, що відбудуться в столиці Франції Парижі, змагатиметься і херсонська спортсменка Катерина Дудченко

Про це повідомила Херсонська федерація академічного веслування. 

«Є олімпійська ліцензія!!! Вітаємо нашу херсонечку Дудченко Катерину і всіх дівчат жіночого екіпажу четвірки парної W4x в складі: Наталія Довгодько, Анастасія Коженкова, Дарина Верхогляд (свого часу вихованниця Херсонської школи веслування академічного).  

Одна з найкращих спортивних новин останнього часу, з урахувань втрат спортивної інфраструктури і руйнування в Херсонщині і в нашій країні.

Дякуємо нашим захисникам за надані можливості реалізації спортивних талантів і потенціалу українського спорту!», - йдеться в повідомлені.

Раніше «Гривна» повідомляла, що херсонські спортсмени показали гідні результати на змаганнях з академічного веслування під час першого етапу Кубка світу-2024. Тоді ж херсонка Катерина Дудченко в складі збірного екіпажу парної четвірки здобула золоту нагороду Кубка світу

Також в квітні цього року спортсменка виборола срібло на Чемпіонаті Європи з веслування академічного, що проходив в угорському місті Сегед. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомо, хто став новим керівником Херсонської школи вищої спортивної майстерності

Фото: Ігор Гарагуля.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів