Є і золота нагорода: херсонські веслувальники вдало виступили під час першого етапу Кубка світу

Автор: Марина Поліщук 15 Апр. 2024 16:05

Херсонські спортсмени показали гідні результати на змаганнях з академічного веслування під час першого етапу Кубка світу-2024. А херсонка Катерина Дудченко в складі збірного екіпажу парної четвірки здобула золоту нагороду Кубка світу.

Перший етап Кубка світу з веслування 2024 року проходив 12-14 квітня у місті Варезе, Італія. Це перша подія серії Кубка світу цього року. У складі збірних екіпажів збірної команди України з академічного веслування беруть участь і вихованці Херсонської школи вищої спортивної майстерності. Це Катерина Дудченко, Максим Боклаженко, Олексій Селіванов та Дмитро Гула.

Про це повідомляє Херсонська федерація академічного веслування.

«Вітаємо екіпаж жіночої четвірки парної W4x із Перемогою на цих змаганнях. У складі екіпажу: Наталія Довгодько, Дарина Верхогляд (яка є колишньою ученицею херсонської школи веслування академічного), Анастасія Коженкова і наша херсонечка Катерина Дудченко. У головному фіналі українські дівчата вибороли впевнену перемогу з часом - 6.11.32», - ідеться в повідомленні.

Чоловіка четвірка (у складі екіпажу – двоє херсонців: Олексій Селіванов і Дмитро Гула) у фіналі А посіли 6 місце з часом - 5.57.56.

Крім того, у класі човнів в одиночному веслуванні W1x серед жінок колишня вихованка херсонської школи академічного веслування Євгенія Довгодько у фіналі В виборола перемогу з часом - 7.39.90.

Чоловіча четвірка парна М4х (у складі екіпажу – херсонець Максим Боклаженко) у фіналі В посіла 2 місце з часом - 5.50.81. У загальному заліку - 8 місце серед усіх екіпажів.