Херсонська прокуратура скерувала до суду справи двох голів окупаційних адміністрацій

Херсонська прокуратура скерувала до суду справи двох голів окупаційних адміністрацій

Автор: Дарина Лапіна 31 Май 2024 12:51

Правоохоронці завершили розслідування стосовно двох голів окупаційних адміністрацій Херсонщини.

Так, Херсонська облпрокуратура скерувала до суду обвинувальні акти стосовно депутатки сільської ради та жителя регіону. Їм інкриміновано колабораційну діяльність, а депутатці ще й держзраду.

Слідством встановлено, що обвинувачені у 2022 році пішли на співпрацю з ворогом.

Як повідомили в пресслужбі облпрокуратури, депутатка стала окупаційною головою Бехтерської громади. Вона закликала жителів громади співпрацювати із ворогом. Своїм «розпорядженням» блокувала здійснення господарської та підприємницької діяльності суб’єктів, які не ввели грошову одиницю країни-агресора у свої фінансові операції. Вирішувала питання роботи комунальних підприємств на підвідомчій території, підбирала працівників в «органи влади», навчальні заклади. 

Інший обвинувачений обійняв посаду «голови» селищної ради у Козацькому Каховського району. Він підбирав працівників для роботи в незаконний орган влади та освітні заклади, організовував видачу гуманітарної та грошової допомоги від окупаційної влади. Проводив прийом місцевих жителів та вимагав від них дотримання режиму, що встановила «нова влада».

Фото ілюстративне.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів