Херсонська дитяча обласна лікарня отримала грантову допомогу на проведення консультацій та госпіталізації

Херсонська дитяча обласна лікарня отримала грантову допомогу на проведення консультацій та госпіталізації

Автор: Марина Поліщук 10 Янв. 2024 14:30

Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня отримала грантову допомогу на проведення онлайн-консультації з пацієнтами, а також на госпіталізацію.

Дитяча обласна клінічна лікарня в Херсоні подолала чимало випробувань через війну. Та, попри це, команда закладу зробила все можливе, аби її маленькі пацієнти мали можливість отримувати якісні медичні послуги під час та після окупації навіть за відсутності електроенергії, води та тепла.

Щоб відновити доступ до повноцінних медичних послуг, заклад заручився допомогою проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» в межах «Відкритої програми грантів». Зважаючи на складну ситуацію з постійними обстрілами та порушенням логістичних шляхів, важливою є можливість проводити онлайн-консультації з пацієнтами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Херсонській обласній дитячій лікарні запрацювала електронна черга

Завдяки грантовій підтримці вдалося обладнати лікарню безперебійним доступом до інтернету та оновити робочі місця лікарів, повідомляє пресслужба Національної служби здоров’я України.

Це дозволило медичним працівникам:

- надавати онлайн-консультації пацієнтам із усіх куточків області;
- вести медичні записи пацієнтів у електронній системі охорони здоров’я в укритті;
- спростити шлях пацієнта: тепер до лікаря закладу можна записатись онлайн або через термінал самозапису;
- поліпшити безпеку даних пацієнтів.

Крім цього, лікарню забезпечили засобами для автономної роботи під час надзвичайних ситуацій, тому медичну допомогу надають навіть за відсутності електроенергії. 

«Окремим курсом ми розвиваємо онлайн-допомогу, адже багато мешканців Херсонщини зараз або тимчасово виїхали, або зіштовхуються з труднощами на шляху до лікарні. У 2023 році ми надали 18 тисяч консультацій маленьким пацієнтам і пишаємось тим, що продовжуємо допомагати у таких складних та непередбачуваних обставинах», – зазначив Антон Девятко, заступник директора з питань якості медичної допомоги, інфекційного контролю та комунікацій з громадськістю Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні.

За підтримки проєкту USAID Херсонська дитяча лікарня матиме змогу щорічно надавати понад 30 тисяч консультацій та проводити 6 тисяч госпіталізацій.

Нагадаємо, що скористатися послугою онлайн-консультації педіатра в КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» можна через запис за телефоном: +38 (066) 349-41-26 або через чат-бот в Telegram: @poliklinikaE

Раніше «Гривна» розповідала історію родини, в чию автівку в передмісті Херсона поцілили російські окупанти – родина поверталася з лікарні, куди возила на огляд двомісячну дитину.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів