ХДУ запрошує на безкоштовне навчання в магістратурі за рахунок ваучерів від центрів зайнятості

ХДУ запрошує на безкоштовне навчання в магістратурі за рахунок ваучерів від центрів зайнятості

Автор: Євген Веселов 05 Мар. 2024 15:35

Цьогоріч, як і минулого року, Херсонський державний університет братиме участь у державній програмі, що дозволяє безкоштовно навчатись у магістратурі за рахунок ваучерів від центру зайнятості, повідомляє пресцентр ХДУ.

Зазначається, що ваучер – документ встановленого зразка, що дає особі право на підготовку на наступному рівні освіти, перепідготовку за наявності диплому бакалавра або магістра.

Вступникам пропонується перелік спеціальностей, найбільш затребуваних в Україні, на які можна вступити, скориставшись ваучером на навчання.

За результатами вступної кампанії, минулого року до Херсонського державного університету за цією програмою вступило 122 особи. Навчання дистанційне, тобто студенти здобувають освіту з будь-якого куточку світу.

Найбільшою популярністю серед таких вступників користувався факультет психології, історії та соціології – 73 ваучери, а також педагогічний (16 ваучерів) та факультет фізичного виховання та спорту – (15 ваучерів). На факультетах відмітили, що такі вступники дуже вмотивовані та відкриті до нових знань.

Ця програма, зокрема, спрямована на вступників 45+ та ВПО. Тож це також чудова можливість змінити своє професійне життя та отримати нові перспективи!

Ті, хто розглядає можливість вступу за ваучерами, можуть дізнатися про освітні можливості, взявши участь в онлайн-воркшопі «Ваучер на навчання: легкий старт професійного розвитку». Відбудеться він 7 березня об 11:00.

Захід проводитимуть фахівці Херсонської обласної служби зайнятості, які розкажуть:

– що таке ваучер на безкоштовне навчання та хто може ним скористатися;
– про сучасні 124 професії та спеціальності, за якими можна отримати освіту;
– як отримати ваучер на навчання та здобути нові навички.

Щоб узяти участь, потрібно попередньо заповнити реєстраційну форму.

Дедлайн заповнення форми: 6 березня 2024 року, 15:00 год. Посилання на захід буде надіслано на електронну адресу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Студентка ХДУ: була спринтеркою, а стала чемпіонкою зі стрибків

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів