Головна бухгалтерка однієї зі шкіл на Миколаївщині хотіла розбагатіти на махінаціях із зарплатами вчителів

Головна бухгалтерка однієї зі шкіл на Миколаївщині хотіла розбагатіти на махінаціях із зарплатами вчителів

Автор: Ганна Власенко 25 Янв. 2024 11:00

Повідомлено про підозру головному бухгалтеру однієї з шкіл Вознесенська на Миколаївщині. Жінку підозрюють у привласненні бюджетних коштів шляхом зловживання своїм службовим становищем.

Як повідомляє Миколаївська облпрокуратура посадовиця завищувала у заявках на виділення коштів зарплати працівників школи.

«З метою заволодіння бюджетними коштами, виготовляла заявки на виділення коштів, у які вносила завідомо неправдиві дані про загальну суми грошей, призначених для нарахування заробітної плати працівникам школи, безпідставно завищуючи загальні суми нарахувань», - йдеться у повідомленні прокурорів.

У подальшому підозрювана виготовлені нею заявки передала до Управління освіти Вознесенської міської ради, що слугувало підставою для виділення безпідставно завищених сум заробітної платні.

Також зазначається, що у подальшому головний бухгалтер виготовляла платіжні доручення на переказ коштів на виплату заробітної платні та заволодівала надлишками завищених сум шляхом перерахування на власний картковий банківський рахунок.

Загальна сума спричиненої громаді Вознесенська матеріальної шкоди понад 80 тис грн.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю строком до трьох років.

Раніше «Гривна» повідомляла, що правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт щодо чиновниці Виконавчого комітету Вознесенської міськради. Чиновниця завдала збитків бюджету громади на понад мільйон гривень.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів