Генштаб: поблизу села Кринки на лівобережжі Херсонщини дезертирували окупанти

Генштаб: поблизу села Кринки на лівобережжі Херсонщини дезертирували окупанти

Автор: Марина Поліщук 18 Ноября 2023 20:20

У вечірньому зведенні Генерального штабу ЗСУ за 18 листопада – оновлена інформація про бойову ситуацію на лівобережжі Херсонщини.

Зокрема, Генштаб повідомляє про дезертирство військових армії РФ.

«У районі населеного пункту Кринки Херсонської області дезертирували близько 20 військовослужбовців російських окупаційних військ зі складу 144-ї окремої мотострілецької бригади зс рф, які самовільно залишили бойові позиції», - зазначено в повідомленні. 

Крім того, є інформація щодо знищення українськими захисниками російської важкої вогнеметної системи (ВВС) «Сонцепьок». Відео знищення техніки окупантів оприлюднив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

«Лівий берег Херсонської області. Був російський «Солнцепьок», а тепер нема», - написав він у своєму телеграм-каналі.

На кадрах видно, як дрон скинув боєприпас просто в ціль, і ворожа машина спалахнула (на фото).

Військовий експерт Олександр Коваленко каже, що це вже 18-й знищений ЗСУ «Сонцепьок». Він додає, що на лівому березі Дніпра на Херсонщині ворог використовував цю важку вогнеметну систему «не від хорошого життя, а через неможливість на цьому етапі контролювати в цій зоні ситуацію».

Як повідомляла «Гривна», аналітики Інституту вивчення війни пояснили, що офіційне визнання Генштабом ЗСУ наявність плацдармів на лівобережжі Херсонщини вказує на те, що цих позицій достатньо для продовження наземних операцій.

На світлині: українські захисники на лівобережжі Херсонщини. Фото: Костянтин та Влада Ліберові

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів