Екоінспекція зафіксувала злочин щодо пошкодження дубів в одному з найбільших парків Миколаєва

Екоінспекція зафіксувала злочин щодо пошкодження дубів в одному з найбільших парків Миколаєва

Автор: Ганна Власенко 27 Сентября 2023 18:00

Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу подала заяву про злочин до районного управління поліції ГУНП в Миколаївській області після виявлення пошкоджень п’яти і спилу одного дерева.

Після публікації в телеграм-каналі «Корабелов. Інфо Миколаїв» інформації про знищення дерев у парку «Дружба» фахівці інспекції провели обстеження території парку та встановили факт пошкодження п’яти дубів до ступеня припинення росту (обідрана кора понад 30% периметра дерев), а також спил одного дуба.

Такі дії є порушенням статті 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статті 10 Закону України «Про рослинний світ», п. 4.2 Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України.

Загальний розмір шкоди, завданої внаслідок знищення зелених насаджень, складає 11 450 грн, повідомили в ДЕІ Південно-Західного округу.

До речі, знищення дерев на території парку «Дружба» фіксується не вперше. Зокрема, на початку 2021 року вандали частково знищили щойно висаджені тут саджанці 400 лип. Деякі дерева просто викопали разом із коренем, пише mykolaiv.name. Активісти підозрювали в цьому дачників, які хотіли поцупити дерева для власних домогосподарств.

Раніше «Гривна» розповідала, що жителі Херсона й Миколаєва неоднозначно ставляться до проблем благоустрою під час війни – зокрема, ми спробували знайти відповідь на запитання, чи потрібно саджати дерева та займатися благоустроєм у прифронтових містах.

Фото: ДЕІ Південно-Західного округу

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів