«Це точно позитивні зміни»: Віталій Кім – про зміну керівництва ЗСУ

«Це точно позитивні зміни»: Віталій Кім – про зміну керівництва ЗСУ

Автор: Марина Поліщук 09 Февр. 2024 10:30

Разом із призначенням Олександра Сирського Головнокомандувачем ЗСУ буде змінено й команду бригадних генералів. Очільник Миколаївщини вважає, що нова зміна, яка може прийти до керівництва ЗСУ, дуже достойна.

Загалом голова Миколаївської ОВА Віталій Кім вважає правильним рішення щодо оновлення керівництва Збройних сил України. Про це він розповів в ефірі національного телемарафону.

«По-перше, я дуже поважаю Валерія Федоровича Залужного за те, що він зробив та як. Ми з ним спілкувалися. З одного боку, це має бути сумна новина, з іншого боку – я розумію, що не Валерій Залужний на Олександра Сирського змінився, а команда генералів», – зазначив Віталій Кім.

У вечірньому зверненні Володимир Зеленський назвав імена тих військових, хто може стати до керівництва ЗСУ:

«Я провів десятки розмов із командирами різного рівня. Зокрема, сьогодні говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським. Усі вони розглядаються на керівні посади в армії та служитимуть під проводом найбільш досвідченого українського командувача».

Президент додав, що команду перезавантаження Збройних сил України Головком Сирський представить днями.

За словами Віталія Кіма, більшість бригадних генералів, імена яких назвав Зеленський, воювали на півдні країни.

«Названі генерали воювали на півдні та керували бригадами. Безпосередньо я знаю, що вони робили та як їм вдячна Миколаївщина. Якщо ми говоримо саме про таких генералів – молодих, бойових, які йдуть зараз командою на зміну, то, я думаю, що це точно позитивні зміни. Це моя особиста думка», – наголосив очільник Миколаївської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Герої моєї країни: Михайло Драпатий» - у Херсоні визволителю міста презентували книгу

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів