«Це було зроблено спеціально»: мер Очакова – про заяви НАЗК щодо незаконного збагачення

«Це було зроблено спеціально»: мер Очакова – про заяви НАЗК щодо незаконного збагачення

Автор: Дарина Лапіна 17 Май 2024 18:00

Мер Очакова Сергій Бичков прокоментував результати перевірки його декларацій співробітниками НАЗК, які заявили про виявленні ознаки незаконного збагачення та недостовірних відомостей.

Нагадаємо, нещодавно Національне агентство з питань запобігання корупції завершило повну перевірку декларацій міського голови Очакова за 2021 та 2022 роки. У відомстві заявили, що перевірка виявила ознаки незаконного збагачення на суму понад 12 млн гривень та ознаки декларування недостовірних відомостей на суму понад 3 млн гривень. 

Також антикорупціонери встановили, що під час війни, у 2022 році, посадовець разом із дружиною набули у власність квартиру в Іспанії площею 122,31 кв. м вартістю понад 5 млн гривень.

І от днями очільник Очаківської міськради прокоментував інформацію, оприлюднену НАЗК. Офіційну заяву мера Очакова Сергія Бичкова опублікувала пресслужба міськради. 

«Нещодавно, на сайті НАЗК, була оприлюднена стаття щодо «Незаконного збагачення та недостовірних відомостей...» стосовно моїх доходів і доходів моєї сім'ї.

Це було зроблено спеціально в той момент, коли я знаходжуся у відрядженні і не можу особисто прокоментувати цю інформацію.

Офіційно заявляю, що вся інформація, щодо моїх доходів, починаючи з 2016 року, буде надана після мого повернення, мною особисто, всім, хто в ній зацікавлений», - заявив міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час війни придбав квартиру в Іспанії: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення мера Очакова

На головній світлині: Сергій Бичков, фотоколаж «Гривни», фото мера - nikvesti.com

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів