Благодійники облаштували для пацієнтів Херсонської дитячої лікарні комфортне укриття (відео)

Благодійники облаштували для пацієнтів Херсонської дитячої лікарні комфортне укриття (відео)

Автор: Марина Поліщук 29 Мар. 2024 15:30

У Херсонській дитячій обласній лікарні облаштували сучасне комфортне укриття для маленьких пацієнтів та їхніх батьків. Віртуальну екскурсію по сховищу провела директорка лікарні Інна Холодняк.

Ремонт укриття здійснив благодійний фонд «Голоси дітей».

«З радістю ділимося чудовою новиною! «Голоси дітей» облаштували комфортне укриття в Херсонській дитячій обласній лікарні завдяки підтримці благодійників. Це життєво важливо, адже місто щоденно перебуває під російським вогнем, а щомісяця в цій лікарні допомагають близько 2500 дітям», - зазначено в повідомленні на сторінці фонду в соцмережі.

Через постійні обстріли росіянами Херсона медперсонал і пацієнти змушені по декілька разів на день спускатися в укриття. А деякі діти, що перебувають у лікарні, постійно знаходяться в укритті під час лікування. Зараз у сховищі створено досить комфортні умови як для медиків, так і для дітей з батьками.

директорка комунального некомерційного підприємства «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Інна Холодняк

«В укритті КНП "Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня" ХОР ми відремонтували три кімнати: палату, дитячу кімнату, кухню, а також санвузол. Крім того, фонд встановив пандуси та закупив операційну лампу для кабінету лікаря в укритті», - повідомляє фонд «Голоси дітей».

Директорка Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні Інна Холодняк провела відеоекскурсію по відремонтованому укритті. Пані Інна показала велику палату на кілька ліжок. Також окрему палату, облаштовану кухнею та зручним санвузлом – тут зазвичай лікуються діти з інвалідністю. Є окрема велика кімната психологічного розвантаження – з телевізором, іграшками та різним інвентарем.

«Тут діти мають змогу гратися, спілкуватися, адже питання ментального здоров’я, особливо серед дитячого населення, дуже і дуже важливе», - зазначила Інна Холодняк.

Вона подякувала фонду та всім благодійникам за таку величезну підтримку дітей Херсонщини.

Як повідомляла «Гривна», у Херсонській обласній дитячій лікарні наприкінці минулого року запрацювала електронна черга. Також у лікарні проводять онлайн-консультації з пацієнтами.

Відео: Фейсбук/«Голоси дітей»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів